witaj na www.zamojszczyzna.com.pl
   

 

Aktualności

 

 

"Piękan nasza Polska cała" - weryfikacja
10 listopada ZPiT Zamojszczyzna na swoim koncercie zorganizowanym w celu uczczenia rocznicy 11 listopada, wzięła udział w weryfikacji swojego programu, repertuaru.
W prawie trzygodzinnym koncercie, nasz zespół wywarł na komisji weryfikacyjnej z Polskiej Sekcji CIOFF (Dr Tomasz Nowak, Dr Ryszard Teperek) olbrzymie wrażenie o czym świadczą wyniki weryfikacji:

Komisja przyznała weryfikacje grupie I i II aż na 5 lat (jest to najdłuższy okres weryfikacji z możliwych i tylko nieliczne zespoły mogą się nim pochwalić, teraz do nich dołączyła "Zamojszczyzna") a grupom młodszym, na 3 lata.
Kierownictwo zespołu jest bardzo zadowolone z tego wyniku, ponieważ oznacza to ze zespół może uczestniczyć w Festiwalach organizowanych przez CIOFF.

Dr Ryszard Teperek w swoim podsumowaniu powiedział:
- Mamy możliwość porównywania takich zespołów przy okazji weryfikacji, myślę, że starsza grupa śmiało plasuje się wśród najlepszych zespołów w Polsce (...),
co bardzo to ucieszyło członków tych grup, instruktorów oraz kierownictwo
Dr Tomasz Nowak zwrócił uwagę ze zespół dysponuje bardzo dobrą kapelą.
- Posiada ona bardzo dobre opracowania i to jest "górna półka" krajowa tego typu zespołów.

Myślę ze to jest jeden z największych sukcesów ZPiT Zamojszczyzny, nie pozostało nam nic innego jak czekać na kolejne...

Zobacz fotogalerię... Nowe Zdjęcia!
Zobacz "Piękna nasza Polska cała" na forum...
Dodał: Administrator, dnia 24.11.2007, 14:08 komentarze [3]


[skomentuj] [wróć do newsów]

Bardzo się cieszę,że otrzymaliśmy aż tak wysoką weryfikację... Starsza grupa jest naprawdę świetna... Nie dziwię się wiec,ze otrzymała weryfikację na 5 lat!! Młodsze grupy też były świetne!!! pOzdrawiam...
XXX 26.11.2007, 20:10


Witam.
Serdecznie gratuluję Zespołowi, Kierownictwu, Zarządowi Stowarzyszenia i Stowarzyszeniu takiego sukcesu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
badyl 03.12.2007, 09:27


28.05.2010, 17:46


Powered by PsNews
  Zespół Pieśni i Tańca "ZAMOJSZCZYZNA" Oficjalna Strona Copyright © 1985-2007 ZPiT "ZAMOJSZCZYZNA"